مراکز خرید در مسقط

عمان یک کشور زیبای عربی است که به خاطر چشم اندازهای طبیعی و فرهنگ دست نخورده خود مشهور است. عمان بر خلاف همسایه خود، امارات متحده عربی، بخش بزرگی از فرهنگ عربی/بدویی را با مکان‌های میراثی فراوان، مناطق کوهستانی که برای رسیدن به آنجا نیاز به پیاده‌پیمایی دارند و جواهرات پنهان زیادی مانند آب‌ها در این مکان‌ها حفظ کرده است. اما مطمئناً، در هر سفری نیاز دارید که خاطرات خود را به شیوه‌ای مادی‌تر به یاد آورید. اینجاست که ما به دنبال مراکز خرید در مسقط برای خرید سوغاتی هستیم. با توجه به رونق گردشگری در مسقط در دهه گذشته، تقاضا برای مراکز خرید افزایش یافته است. شهر باشکوه مسقط، با افتخار طیف گسترده ای از مراکز خرید را ارائه می دهد.

مرکز خرید مسقط سیتی سنتر 

مرکز خرید مسقط سیتی سنتر که در سال 2001، یکی از مقاصد خرید سابق عمان، تأسیس شد، با انتخاب های بیش از 200 خرده فروشی، واقعاً بهشت خریداران است. این مرکز خرید دارای برندهای محلی و بین المللی است. برندها و فروشگاه های پیشرو در این مرکز خرید عبارتند از Carrefour Hypermarket، Home Centre، Centrepoint، Max Fashion، Emax، Zara and Zara Home، Marks & Spencer، H&M، Sun & Sand Sports، Magic Planet و Gap. MGM با ایجاد یک برند برای خود، توانسته است به نمونه ای از یک مرکز خرید ایده آل تبدیل شود. این مرکز خرید، پارکینگ وسیعی را در چند سطح فراهم می کند. در این مرکز خرید، افراد ثروتمند محلی و مهاجران خارجی رفت و آمد می‌کنند. برای تماشای فضای مهمانی چشمی، فضای مجلل و حداقل خرید ویترینی از این مرکز خرید دیدن کنید! مرکز شهر مسقط چیزی برای تمام خانواده دارد. همچنین رستوران‌ها، کافه‌ها و گزینه‌های فست فود در سراسر مرکز خرید وجود دارد، و همچنین اگر می‌خواهید بعد از خرید تفریحی داشته باشید، یک سالن سینما نیز وجود دارد.

مرکز خرید مسقط سیتی سنتر 
مرکز خرید مسقط سیتی سنتر

زمان بندی:
چهارشنبه تا جمعه – 10:00 صبح تا 1:00 بامداد
شنبه تا سه شنبه – 10:00 صبح تا 10:00 شب
زمان ها در ماه رمضان و عید فطر متفاوت است.
مکان: جاده سلطان قابوس (3 کیلومتری فرودگاه بین المللی مسقط)، سیب، استان مسقط، سلطان نشین عمان

مرکز خرید پالم، یکی از بهترین مراکز خرید در مسقط

مرکز خرید پالم که به نام مرکز خرید مسقط تغییر نام داد، یکی از برترین مراکز خرید لوکس در مسقط است. این مرکز خرید دارای یک پارک برفی با طراحی فوق‌العاده است که در زمینی به مساحت 5600 متر مربع، برای همه گروه‌های سنی باز است. همچنین میزبان یک فودکورت در فضای باز، یک سالن سینما (نوو سینما) مجهز به 14 سالن استراحت و بیش از 200 فروشگاه است که برندهای تخصصی بین المللی را فقط در این مرکز خرید عرضه می کنند. مرکز خرید مسقط آکواریوم عمان یک آکواریوم فوق العاده سه طبقه را در خود جای داده است که بیش از 30000 حیوان دریایی و 1000 نوع ماهی را در خود جای داده است.

مرکز خرید پالم، یکی از بهترین مراکز خرید در مسقط
مرکز خرید پالم، یکی از بهترین مراکز خرید در مسقط

زمان: 9:00 صبح تا 12:00 بعد از ظهر
مکان: خیابان سلام، سیب، عمان

مرکز خرید پانوراما

مرکز خرید پانوراما یکی از پرطرفدارترین مراکز خرید در مسقط و غذاخوری در شهر مسقط است. این مرکز خرید جاذبه های دیگری مانند خرید، سینما، سرگرمی (بازی)، کافه ها و رستوران ها را نیز تسهیل می کند. می توانید از برخی از برندهای درجه یک مانند Gabel، Sports Gallery، IBSAR، zarinIran، Spinneys، Ishop و موارد دیگر خرید کنید. بزرگترین جاذبه این مرکز خرید Lazer Runner است که از سیستم های برچسب لیزری شدید کانادا تشکیل شده است.

مرکز خرید پانوراما
مرکز خرید پانوراما

زمان: 9:00 صبح تا 11:00 شب
مکان: خیابان الغبره، مسقط، عمان

مرکز خرید عمان اونیز

گفته می‌شود که مرکز خرید عمان که یکی از بخش‌های گروه بین‌المللی لولو است، بزرگترین مرکز خرید عمان است که میزبان بهترین برندهای خرده‌فروشی سطح بالا، غذاخوری‌های خوب، زیبایی و سرگرمی به مساحت 72000 متر مربع است. بارزترین ویژگی این مرکز خرید در مسقط، شهربازی سرپوشیده آن است، جایی که کودکان دوست دارند با خانواده و دوستان خود بنشینند و استراحت کنند.

زمان: 8:00 صبح تا 11:45 شب
مکان: خیابان سلطان قابوس، مسقط، عمان

مرکز شهر قروم

مهمترین نقطه برجسته مرکز شهر کوروم، هایپر مارکت عظیم کارفور است که بیشتر منطقه مرکز خرید را به خود اختصاص داده است. با این حال، مرکز خرید بسیار تمیز و فوق العاده خوب است. زمانی که مرکز خرید میزبان پیشنهادهای سالانه است، همیشه فرصتی برای پیگیری فروش و پیشنهادات وجود دارد. برخی از اقلامی که بیشتر در فروش هستند سبزیجات و مواد غذایی تازه هستند! اگر قصد خرید طولانی مدت دارید، مرکز شهر قورم مکان مناسبی برای شماست!

مرکز شهر قروم
مرکز شهر قروم

زمان: 9:00 صبح تا 12:00 صبح
مکان: مرکز شهر قورم، مسقط 134، عمان

Oasis Mall

OASIS یک مرکز خرید کوچک در مسقط است که توسط گروه Landmark اداره می شود. برخی از برترین فروشگاه‌های مارک Landmark مانند Center Point، Splash، Baby Shop، Home Center، Max و Emax را در خود جای داده است. اگرچه امکانات پارکینگ ممکن است چندان مناسب نباشد، اما مرکز خرید Oasis واقعا یک فروشگاه یک‌جا برای تمام نیازهای خرید شما با قیمت‌های مناسب است! این مرکز خرید همچنین دارای یک فودکورت کوچک و قهوه جوش مانند Starbucks، Caribou و Chocolate Room است.

زمان بندی:
پنجشنبه تا شنبه – 10:00 صبح تا 12:00 بعد از ظهر
یکشنبه تا چهارشنبه – 10:00 صبح تا 10:00 شب
مکان: خیابان مدینه سلطان قابوس، الخویر، عمان

 مسقط رووی چین مال

مرکز خرید مسقط رووی چین یک مرکز خرید جدید به این لیست است. این فروشگاه از فروشگاه های زیادی در یک طبقه تشکیل شده است که از موبایل و لوازم جانبی موبایل گرفته تا مصالح ساختمانی، پوشاک، تجهیزات کمپینگ و غیره را شامل می شود. این مرکز خرید یک فودکورت نیز دارد. بازدیدکنندگان معمولاً به دو ساعت زمان نیاز دارند تا در مرکز خرید قدم بزنند.

 مسقط رووی چین مال
مسقط رووی چین مال

زمان: 10:00 صبح تا 10:30 شب
مکان: 7371 Way، مسقط، عمان

مرکز خرید بزرگ مسقط (MGM)

اگرچه در مقایسه با مراکز خرید برجسته‌تر در عمان، مرکز خرید مسقط یک مرکز خرید کوچک است، اما مرکز خرید بزرگ مسقط یک مرکز محبوب و شلوغ برای اکثر مناطق است. این مرکز خرید سبکی آرام را در میان مراکز خرید شیک و رو به رشد مسقط دارد. با فروشگاه‌ها و مغازه‌های محدودی که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، این مرکز خرید دیگر مارک‌ها و فروشگاه‌های ارزان قیمت متوسط را تسهیل می‌کند.

مرکز خرید بزرگ مسقط (MGM)
مرکز خرید بزرگ مسقط (MGM)

بلوار العرامی

بلوار العرائمی مقصدی برای خرید تفریحی است که در خطوط وستفیلد لندن طراحی شده است. این مرکز خرید، مساحت بزرگی به مساحت 187000 متر مربع را در دو طبقه در مکان اصلی الخود در مسقط اشغال می کند. در حال حاضر بیش از 200 فروشگاه خرده‌فروشی در اینجا برای تجارت باز هستند و یک مرکز سرگرمی خانوادگی که 6000 متر مربع باقی مانده را اشغال می‌کند. یک سینمای 10 صفحه‌ای در داخل مرکز خرید به استقبال علاقه‌مندان به سینما می‌آید که سینمای 4 بعدی اصلی‌ترین بخش آن است. خانواده ها خریدهای خانگی خود را در هایپرمارکت کارفور و رفتن به یکی از رستوران های معمولی برای لذت بردن از شام خود راحت می دانند.
زمان: شنبه تا چهارشنبه – 10:00 صبح تا 10:00 شب، پنجشنبه و جمعه – 10:00 صبح تا 12:00 صبح

بلوار العرامی
بلوار العرامی

مکان: سیب

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی