فراری ورلد ابوظبی، احساس نیاز به سرعت!

ساختار نمادین فراری ورلد در دبی با سریع‌ترین ترن هوایی جهان، جاذبه‌های خانوادگی، شبیه‌سازهای پیشرفته، نمایش‌های زنده و گنجینه‌ای الهام‌بخش از یادگاری‌های مسابقه را در خود جای داده است. جاذبه‌ها همچنین شامل دو فروشگاه و مجموعه‌ای از رستوران‌ها هستند که سنت‌های اصیل آشپزی ایتالیایی را جشن می‌گیرند و این مکان را به مکانی برای زندگی در داستان واقعی فراری تبدیل می‌کنند.

 فراری ورلد ابوظبی 365 روز در سال باز است و در محیطی با طراوت، سرپوشیده و تحت کنترل، تجربه منحصر به فردی را برای بازدیدکنندگان در هر سنی ارائه می دهد. فراری ورلد ابوظبی یکی از ویژگی های اصلی جزیره یاس، برترین مقصد تفریحی و سرگرمی در امارات است.

نقشه فراری ورلد

فراری ورلد ابوظبی با وسعت 86000 متر مربع، دارای جاذبه های متعدد و وسایل سواری برای همه گروه های سنی است. این مکان همچنین دارای رستوران‌ها و فروشگاه‌های فوق‌العاده‌ای است که بازدیدکنندگان می‌توانند پس از تجربه سواری‌ها و جاذبه‌های هیجان‌انگیز از آن‌ها دیدن کنند.

جاذبه‌های پارک تفریحی با تم فراری در ابوظبی در پنج منطقه قرار دارند:

Welcome Plaza: اینجا جایی است که فعالیت های ویژه، اجراهای زنده و رویدادها برگزار می شود.

Family Zone: بازی های تعاملی شبیه ساز و مناطق ماجراجویی را برای کل خانواده خواهید یافت.

منطقهF1: این جایی است که سریع ترین ترن هوایی جهان در آن قرار دارد و شما هیجان های مسابقه فراری F1 را تجربه می کنید.

منطقه ایتالیایی: بهترین‌های ایتالیا را از شهر کوچک جذاب مارانلو کاوش کنید. منشا و رشد فراری را بشناسید یا غذاهای خوشمزه ایتالیایی را در ماما روزلا امتحان کنید.

منطقه ماجراجویی: در پارک فراری ابوظبی، سواری و جاذبه هایی که آدرنالین شما را به بالاترین حد خود می رسانند، تجربه کنید.

نقشه فراری ورلد
این پارک موضوعی منطقه‌ای را برای همه فراهم می‌کند، از کسانی که به دنبال یک روز تفریحی در سواری‌های هیجان‌انگیز هستند تا طرفداران F1 که می‌خواهند مهارت‌های رانندگی خود را ارتقا دهند و سرعت را تجربه کنند.

تفریحات شهربازی فراری ورلد

شما می توانید سواری های شگفت انگیزی در دنیای فراری پیدا کنید. بیایید نگاهی به پنج سواری برتر در این پارک با تم فراری در ابوظبی بیندازیم که برخی از آنها حتی توسط رانندگان مشهور فراری از جمله کیمی رایکونن، سباستین فتل و فرناندو آلونسو امتحان شده است!

FORMULA ROSSA: سریعترین ترن هوایی در جهان

در فراری ورلد چندین مسابقه رکوردشکنی وجود دارد، اما هیچ کدام به اندازه فرمول روسا هیجان انگیز نیستند. این ترن هوایی که به عنوان سریع ترین ترن هوایی جهان شناخته می شود، تنها در 4/9 ثانیه به حداکثر سرعت 250 کیلومتر در ساعت می رسد!

محدودیت قد: 140 سانتی متر

FLYING ACES:  بلندترین حلقه ترن هوایی در جهان

Flying Aces یکی دیگر از جاذبه های هیجان انگیز است که در زیر سقف قرمز نمادین قرار دارد. سواری با یک آسانسور با سرعت بالا شروع می شود که همه را به بالاترین نقطه در ارتفاع 63 متری می برد و پس از آن با سرعت 120 کیلومتر در ساعت سقوط می کند.

محدودیت قد: 130 – 196 سانتی متر

چالشSCUDERIA: شبیه ساز مسابقه ای پیشرفته

با این شبیه‌ساز فوق‌العاده که به شما امکان می‌دهد یک چالش زمان‌بندی‌شده را پشت سر بگذارید، دور مدار نمادین Yas Marina بچرخید. اگرچه یک شبیه ساز است، اما با ضربه و تکان های ناشی از تکیه گاه های هیدرولیک کاملاً واقعی به نظر می رسد.

محدودیت ارتفاع: 130 متر

TURBO TOWER

یکی از سواری های جدید در فراری ورلد ابوظبی، برج توربو است که با سقوط جاذبه صفر از برجی به ارتفاع 13/5 متراست.

محدودیت قد: 105 سانتی متر

ترن هوایی فراری ورلد ابوظبی
ترن هوایی فراری ورلد ابوظبی با ارتفاع 64 متر، بلندترین سازه جزیره یاس است.

TURBO TRACK: یک سقوط حماسی

مسیر توربو برای معتادان ماجراجویی که به دنبال سواری های هیجان انگیزتر در دنیای فراری هستند، شما را به مسابقه ای به سوی آسمان می برد.

سپس قبل از سقوط آزاد، با سرعتی هیجان انگیز منجنیق می شوید تا به قله برسید. این جاذبه برتر در فراری ورلد در کمترین زمان آدرنالین شما را افزایش می دهد.

محدودیت قد: 130-136 سانتی متر

تجربه های دیگر

اگر سواری‌های داخل پارک موضوعی عطش شما را برای ماجراجویی خاموش نکرده است، به سقف قرمز نمادین فراری ورلد بروید و با تجربه Roof Walk یا Zip Line، هیجان را به سطح بعدی ببرید.

فرصت خرید طیف وسیعی از محصولات، از جمله کلکسیون ها و سوغاتی ها را از دست ندهید. می توانید از این فروشگاه ها در فراری ورلد ابوظبی دیدن کنید.

در حالی که این شهربازی در ابوظبی برای خانواده‌ها مناسب است، برخی از وسایل سواری محدودیت‌های ارتفاع خاصی دارند. برای جبران این موضوع، مدیریت چندین سواری مناسب برای بچه ها را در فراری ورلد معرفی کرد که به طور خاص برای بازدیدکنندگان کوچک هدف گذاری شده بودند.

تفریحات هیجان انگیز در دبی
این پارک دارای 40 وسیله سواری و جاذبه های منحصر به فرد از جمله پیست کارتینگ، مدرسه رانندگی کودکان و برنامه نمایش های سرگرم کننده است که برند فراری را زنده می کند.

در رستوران های فراری ورلد ابوظبی غذا بخورید

اگر در بین این همه سرگرمی گرسنه هستید، کافه‌ها و رستوران‌های زیادی در فراری ورلد وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها چیزی بخورید :

Mama Rosella: که در آن می توانید بهترین پیتزاها و پاستاها را تهیه کنید.

Il Podio: این رستوران با الگوبرداری از سفره خانه کارکنان در کارخانه واقعی فراری ساخته شده است. غذاهای عربی، هندی و غربی سرو می کند.

Espresso Rosso: کافه ایتالیایی با شیرینی های تازه پخته شده و ژلاتوی خوشمزه.

Officer’s Food Quarters: برگرها، پیتزاها، شاورماها و سایر لقمه‌های سریع که باید قبل از رفتن به سمت سواری مصرف کنید را در اینجا می یابید.

خرید بلیط

مانند سایر پارک های تفریحی در جزیره یاس، انواع مختلفی از بلیط ها برای فراری ورلد وجود دارد:

بلیط های یک روزه

افراد بالغ 295 درهم

کودکان 230 درهم

لطفا توجه داشته باشید: برای تمامی بلیط ها پیش رزرو آنلاین الزامی است.

بلیط های دنیای فراری انواع مختلفی دارند، بنابراین یکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد

1 روز هر 2 پارک (فراری ورلد ابوظبی و برادران وارنر ورلد™ یا یاس واترورلد) – 395 درهم

پارک های نامحدود 3 روزه (دسترسی نامحدود به هر سه پارک موضوعی یاس در مدت 3 روز) – 545 درهم

شبیه سازی
فراریلند بزرگترین پارک موضوعی سرپوشیده جهان است که 65/1 میلیون فوت مربع وسعت دارد.

تجربه رانندگی در دنیای فراری

تجربه رانندگی تحت بلیط های معمول دنیای فراری پوشش داده نمی شود. با پرداخت هزینه اضافی می توانید پکیج رانندگی یا بسته مسافری را خریداری کنید. باید کارت‌های Driving Experiences را جداگانه خریداری کنید

 راننده – 795 درهم (به علاوه بلیط ورودی)

 مسافر – 495 درهم (به علاوه بلیط ورودی)

لطفا توجه داشته باشید برای تجربه رانندگی باید 21 سال یا بیشتر داشته باشید و همچنین باید گواهینامه رانندگی معتبر امارات متحده عربی (برای اتباع و مهاجران) داشته باشید. گردشگران باید دارای مجوز رانندگی بین المللی یا گواهینامه معتبر از هر یک از کشورهای مجاز باشند.س

Roof Walk و Zip Line

دو جاذبه جدید در فراری ورلد ابوظبی به عنوان بخشی از جشن دهمین سالگرد این پارک موضوعی اضافه شد. Roof Walk و Zip Line تجربیاتی مستقل هستند و در بلیط ورودی کلی گنجانده نمی شوند.

Roof Walk و Zip Line
ساختار نفس‌گیر سقف با بزرگ‌ترین لوگوی فراری تا به امروز در 65 متر در 49 متر مزین شده است. با Roof Walk و Zip Line هیجان را به اوج خود برسانید.
 
 
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی