پارک آبی کرمانشاه بزودی افتتاح می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه، گفت: پروژه بزرگ پارک آبی کرمانشاه که در غرب کشور بی‌نظیر است، به زودی با حضور مسئولان وزارت میراث‌فرهنگی افتتاح می‌شود. 

محمدرضا سهیلی با اعلام این خبر افزود: عملیات اجرایی پروژه پارک آبی کرمانشاه از حدود دو سال پیش شروع و به عنوان بزرگترین مجموعه تفریحی سرگرمی غرب کشور، در محل سابق استخر پاسارگاد کرمانشاه واقع در محله کارمندان احداث شده است.

 مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه، ادامه داد: این پروژه با مجوز اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان در زیربنای ۴۷۰۰ مترمربع احداث شده است. 

پارک آبی کرمانشاه
پارک آبی کرمانشاه

وی اظهار کرد: این اداره‌کل بیش از ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل اعتبارات تبصره ۱۸ برای تکمیل این پروژه اختصاص داده است. 

سهیلی تاکید کرد: کلیه فرایندهای سرمایه‌گذاری و صدور موافقت اصولی و مجوز ایجاد این پروژه از طریق وازرت میراث‌فرهنگی صادر شده است.

سهیلی با اشاره به اینکه صدور پروانه بهره‌برداری این پروژه در دست اقدام است، گفت: بزودی این پروژه بزرگ با حضور مسئولان وزارت میراث‌فرهنگی افتتاح می‌شود. 

سرسره های آبی هیجانی با ۱۳ متر ارتفاع و ۱۳۰ متر طول، استخرهای کودکان و بزرگسالان، رستوران، سالن بدنسازی، آب درمانی، ماساژ درمانی، اتاق نمک، سونای خشک، جکوزی و … از  فضاهای در نظر گرفته شده در این مجموعه است.

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید
مطلب جذاب دیگر  نخستین نمایشگاه ملی انار در ساوه آغاز بکار کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی