هتل های تاریخی استانبول، تاریخ و امکانات رفاهی

استانبول که در شبه جزیره مثلثی شکل بین اروپا و آسیا قرار دارد، مدت‌هاست یک مرکز فرهنگی با چیزهای زیادی برای کاوش بوده است. استانبول با بازارهای قدیمی جهان، مناظر عجیب و غریب و بقایای چندین سلسله، مقصدی در فهرست بسیاری از مردم در تور استانبول است. تلاقی فرهنگ های آسیایی و اروپایی را در شهری با تاریخی که مانند هیچ شهر دیگری نیست تجربه کنید! هر ساله تعداد زیادی توریست به استانبول و تمام شهر های ترکیه می آیند. در حالی که شما از میراث تاریخی این شهر شگفت زده می شوید، هتل های تاریخی استانبول را برای اقامت انتخاب کنید.

کجا دیگر می‌توانید آسمان‌خراش‌های درخشان مدرن، ساختمان‌هایی که قدرت عثمانی‌ها را اعلام می‌کنند، و حتی یادآورهای شگفت‌انگیز از گذشته بیزانسی آن پیدا کنید، زمانی که به عنوان پایتخت امپراتوری روم شرقی، شهر برای هزاره پس از تاریک شدن خود رم همچنان درخشان بود. همانطور که از تکامل پیچیده نام خود پیداست، این شهر در میان قاره‌ها، فرهنگ‌ها، مذاهب، هویت‌ها قرار دارد و کاوش در خیابان‌ها، آب‌نماها، بازارها و موزه‌های استانبول را بی‌نهایت جذاب می‌کند

 خود را در تاریخ و امکانات رفاهی هتل های تاریخی استانبول محاصره کنید

استانبول با موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد خود و تاریخ امپراتوری های حاکم، قلب فرهنگ است که شبیه هیچ جای دیگری نیست. اگر قصد سفر به این شهر شگفت‌انگیز را دارید و می‌خواهید در اقامتگاهی بمانید که همه چیز را برای لذت بردن از تعطیلات شما، به همان شکلی که می‌خواهید فراهم کند، اقامت در یکی از این هتل های تاریخی استانبول را در نظر بگیرید. از لوکس سطح بالا گرفته تا ساده و در عین حال چشمگیر، این هتل ها دارای امکاناتی هستند که به شما احساس فرهنگ باستانی و مدرن استانبول ترکیه را می دهد.

هتل چراغان پالاس کمپینسکی

آیا می خواهید مانند خانواده سلطنتی به تعطیلات بروید؟ سپس این هتل شگفت انگیز را که اتاقی در کاخ عثمانی مناسب پادشاهان و ملکه ها به شما ارائه می دهد، ببینید! کاخ خیره‌کننده Ciragan دارای منظره آب، اتاق‌های مجلل، حمام ترکی، رستورانی با رتبه‌بندی بالا با غذاهای ارگانیک و موارد دیگر برای ارائه است. با پارکینگ رایگان، می‌توانید به راحتی یک ماشین کرایه کنید و برای یک روز گردش به بیرون بروید یا می‌توانید به هر یک از مکان‌های اطراف مانند محوطه دانشگاه، پارک‌ها، مراکز خرید و سایر جاذبه‌های گردشگری معروف بروید. همچنین یک اسپا در سایت و همچنین مکان های زیادی برای استراحت و تماشای تاریخ زیبای اطراف شما در این هتل باشکوه وجود دارد. این هتل مجلل که در داخل کاخ سلطان عثمانی قرار دارد، مناظری عالی از بسفر دارد و با ماشین، هلیکوپتر یا قایق تفریحی قابل دسترسی است.

هتل چراغان پالاس کمپینسکی
هتل چراغان پالاس کمپینسکی

هتل چهار فصل استانبول در تنگه بسفر

از دیدن مناظر تنگه بسفر از پنجره های هتل Four Seasons استانبول خسته نخواهید شد. این گوهر معماری چیزهای زیادی برای ارائه به بازدیدکنندگان خود دارد که می خواهید اقامت خود را در تور استانبول تا آنجا که ممکن است تمدید کنید! در داخل این کاخ تاریخی، می‌توانید از حمام ترکی، اسپا، مرکز تناسب اندام و رستوران آکوا که مشرف به دریا است لذت ببرید. گزینه‌های زیادی از انواع اتاق‌های موجود وجود دارد و همچنین می‌توانید در نزدیکی بازارها و جاذبه‌های گردشگری که همگی در چند قدمی هستند، لذت ببرید.

هتل چهار فصل استانبول در تنگه بسفر-- هتل های تاریخی استانبول
هتل چهار فصل استانبول در تنگه بسفر– هتل های تاریخی استانبول

 هتل پرا پالاس از هتل های تاریخی استانبول

هتل پرا پالاس که با حفظ یکپارچگی تاریخ و کلاس خود به کمال بازسازی شده است، در طول اقامت خود در استانبول، احساس آرامش را برای شما به ارمغان می آورد. این اقامتگاه باشکوه در چند قدمی بازارهای معروف، رستوران ها و جاذبه های گردشگری قرار دارد. روز را به پرسه زدن در خیابان‌های پر جنب و جوش بگذرانید یا در داخل آن بمانید تا از حمام ترکی، اسپا، استخر یا رستوران‌ها لذت ببرید. با تراس هایی که مشرف به خط افق استانبول هستند، از اقامت خود در این هتل های تاریخی استانبول ناامید نخواهید شد.

 هتل پرا پالاس از هتل های تاریخی استانبول
هتل پرا پالاس از هتل های تاریخی استانبول

سوئیت‌های توم توم

محیطی عالی با حمام های تزئین شده و مناظر گرانبها، تعطیلات بینظیر را در توم توم سوئیت ها ایجاد می کند. این هتل دارای یک موقعیت مرکزی با اتاق‌های مجلل است که به شما کمک می‌کنند بین گردش‌های خود در شهر استراحت کنید. رستوران در محل، منظره تراس، خدمات شاتل، و میز نگهبان 24 ساعته تضمین می کند که در طول اقامت خود در استانبول از هر دقیقه در داخل و خارج از هتل لذت ببرید.

هتل های تاریخی استانبول-سوئیت‌های توم توم
سوئیت‌های توم توم

 هتل سلین – عمارت عثمانی

دکور دست‌چین شده در هتل سلین به شما امکان می‌دهد تا در اطراف خود هتل بگردید! روز را در موزه باستان شناسی مجاور سپری کنید یا به ایستگاه تراموا بروید و به سمت جاذبه های گردشگری بیشتر و خرید در اطراف استانبول بروید. با داشتن یک رستوران در سایت، به راحتی می توانید برای لذت بردن از وعده های غذایی خود بازگردید یا در حالی که از جزئیات معماری سنتی و هنری که در سراسر این هتل تاریخی به نمایش گذاشته شده است، بنشینید و استراحت کنید.

 هتل سلین - عمارت عثمانی
هتل سلین – عمارت عثمانی

 هتل HHK از هتل های اقتصادی استانبول 

اگر با بودجه کم سفر می کنید اما همچنان می خواهید از مهمان نوازی ترکیه لذت ببرید، اقامت در هتل HHK را در نظر بگیرید. این عمارت بازسازی شده در نزدیکی دریا واقع شده است و امکاناتی مانند غذای بالای تراس، استخر، و اسپا را ارائه می‌کند. با داشتن یک موقعیت مرکزی، می‌توانید به راحتی برای لذت بردن از جالب ترین محله های استانبول قدم بزنید. حمل و نقل نیز به اشکال مختلف از هتل در دسترس است، بنابراین اگر برای ماجراجویی بیرون هستید، این اقامتگاه فوق العاده را در نظر بگیرید.

 هتل HHK از هتل های اقتصادی استانبول 
هتل HHK از هتل های اقتصادی و تاریخی استانبول

خانه باغ استانبول

خانه باغ در استانبول این فرصت را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می کند که در یک هتل بوتیک، درست در قلب شهر اقامت کنند. توجه به جزئیات فوق العاده است. با رستورانی دنج که غذاهای کلاس جهانی سرو می‌کند، باغی برای لذت بردن و اتاق‌هایی که تمام نیاز شما را دارند، از گذراندن روز در آرامش لذت خواهید برد یا می‌توانید بدون نگرانی در مورد حمل و نقل به هر یک از سایت‌های مجاور بروید. مکانی فوق‌العاده برای اقامت برای کسانی که می‌خواهند در کنار هم بنشینند و از همه چیزهایی که استانبول ارائه می‌کند، لذت ببرند.

خانه باغ استانبول
خانه باغ استانبول

هتل چهار فصل استانبول در سلطان احمد

اقامت در هتل Four Seasons در سلطان احمد را در نظر بگیرید و فرهنگ و تاریخ غنی استانبول را تجربه کنید! این هتل تاریخی که در منطقه قدیمی شهر استانبول واقع شده است، همه چیز برای کسانی که به دنبال آشنایی با جزئیات فرهنگ ترکیه هستند، دارد. با چشم‌اندازی از معماری اطراف و نزدیکی به موزه‌ها، بازارها، حمام‌ها و رستوران‌هایی که دارای سنت‌های قدیمی و جدید هستند. این ساختمان زندان بازسازی شده دارای جزئیات متعددی است که تأثیرات فرهنگ خاورمیانه و اروپا را با هم ترکیب می کند. از رستوران واقع در هتل لذت ببرید یا برای یک وعده غذایی سنتی به رستوران های بینظیر استانبول بروید.

هتل چهار فصل استانبول در سلطان احمد
هتل چهار فصل استانبول در سلطان احمد

هتل پلازو دونیزتی 

هتل Palazzo Donizetti که در مرکز قرار دارد و به زیبایی تزئین شده است، تعطیلات شما را به تفریحی پر از راحتی و لوکس تبدیل می کند. این هتل در فاصله چند دقیقه ای از بازارهای شلوغ و تاریخی و نزدیک به موزه ها، جاذبه های توریستی و رستوران ها، همه چیزهایی را که می خواهید در استانبول انجام دهید، درست در خارج از درهای خود دارد. اگر به دنبال استراحت برای یک روز هستید، اقامت و لذت بردن از حمام ترکی، رستوران در محل با مناظر خیره کننده، یا خدمات اسپا را در نظر بگیرید.

هتل های تاریخی استانبولهتل پلازو دونیزتی - کلاس ویژه
هتل پلازو دونیزتی – کلاس ویژه

هتل بسفروس پالاس

هتل Bosphorus Palace که مناظر خیره کننده دریا را به نمایش می گذارد، چیزهای زیادی برای ارائه به بازدیدکنندگان خود در قالب زیبایی و همچنین راحتی دارد. در فاصله چند قدمی مراکز خرید، باشگاه گلف و پارک‌ها، کارهای زیادی برای انجام دادن در مناطق اطراف وجود دارد یا می‌توانید در آن بمانید و از باغ در محل لذت ببرید. تزیینات تزئین شده به اتاق ها چشمگیر است، اما مناظر بسفر شبیه هیچ چیز دیگری نیست.

هتل بسفروس پالاس هتل های تاریخی استانبول
هتل بسفروس پالاس
به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی