تور غذایی استانبول

از کباب های خوشمزه و چای نعناع گرفته تا عسل، ساندویچ ماهی و ترشی، تور غذایی استانبول راهی عالی برای آشنایی با این شهر خاص ترکیه است.  وقتی در مورد شهرهای بین قاره ای صحبت می کنیم، استانبول ملکه است. نیمی از او با خوشحالی در اروپا نشسته و گردشگران را سرگرم می کند، در حالی که نیمه کمتر اکتشاف شده او در تنگه بسفر در آسیا بازی می کند.

تاریخ غنی استانبول یکی از چند فرهنگی ترین و متنوع ترین شهرهای جهان را ایجاد کرده است. یونانی‌ها، ایرانی‌ها، رومی‌ها، ونیزی‌ها و عثمانی‌ها همگی در رهبری نقش مهمی داشتند و این مکان در توسعه جاده ابریشم از چین به اروپا بسیار مهم بود. همه اینها تأثیر زیادی بر فرهنگ داشته است و در کنار آن باعث ایجاد غذاهای متنوع و خوشمزه شده است. لذت بردن از بهترین طعم های استانبول یک جاذبه گردشگری واقعی است، زیرا به شما این امکان را می دهد که جنبه های خوراکی شهر را بشناسید و آن را با تاریخچه طعم خود مقایسه کنید.

چشیدن طعم غذای استانبول-آسیایی و استانبول-اروپایی

در این تور می توانید از طعم اروپایی و آسیایی استانبول لذت ببرید، از یک صبحانه بازاری در اروپا و در قلب شهر تاریخی قدیمی لذت ببرید، قبل از سفر به آسیا و گشت و گذار در خیابان های پر جنب و جوش Kadıköy. در طول پیاده‌روی‌تان 10 توقف خواهید داشت و در هر توقف می‌توانید برخی از غذاهای خاص ترکیه را امتحان کنید – به اندازه‌ای که شکمتان را با طعم‌های فوق‌العاده ترکی پر کنید!

چشیدن طعم غذای استانبول-آسیایی و استانبول-اروپایی
چشیدن طعم غذای استانبول-آسیایی و استانبول-اروپایی

از غذاهای خانگی و غذاهای خیابانی گرفته تا کباب های سنتی و بستنی ترکی، هدف این تور این است که شما را با صحنه غذایی استانبول آشنا کند و بینشی از فرهنگ و زندگی روزمره ترکیه به شما بدهد.تور غذایی استانبول، قطعا یکی از کارهایی است که در استانبول باید انجام دهید، زیرا هم شامل گشت و گذار و هم چشیدن می شود.

جدول زمانی تقریبی: تورهای «طعم دو قاره» هر روز از ساعت 09:00 یا 09:30 صبح شروع می شود و تقریباً 6-7 ساعت طول می کشد.
قیمت تقریبی: از 80 یورو

تور غذایی استانبول در محله های کلاسیک شهر قدیمی

از سفری فوق‌العاده به گذشته در شهر قدیمی استانبول و خیابان‌های باریک اطراف بازار بزرگ نمادین لذت ببرید. بهترین رستوران‌های این محله را کشف خواهید کرد و در جایی که مردم محلی غذا می‌خورند، غذا می‌خورید. در این تور غذایی استانبول می‌توانید به جوانه‌های چشایی خود فرصتی برای نمونه‌برداری از طعم‌های دستور پخت نسل‌های قدیمی بدهید. به علاوه، با تمرکز بر شهر قدیمی، به اندازه کافی خوش شانس خواهید بود که برخی از بهترین مساجد استانبول را ببینید.

با این تور بیش از 8 توقف خواهید داشت که هر یک با یک نمونه غذا همراه است: از صبحانه سنتی ترکی و غذاهای خیابانی شروع می شود تا کباب ها و دسرهای معروف ترکی که روی آتش هیزم پخته می شوند. تور مزه های شهر قدیم فرصتی است برای غوطه ور شدن در صحنه های غذایی تاریخی استانبول و آشنایی با فرهنگ و عادات ترکیه.

تور غذایی استانبول در محله های کلاسیک شهر قدیمی
تور غذایی استانبول در محله های کلاسیک شهر قدیمی

زمان تقریبی: تورهای سلیقه ای از شهر قدیمی هر روز در ساعت 09:30 صبح حرکت می کنند و تقریباً 6-7 ساعت طول می کشد.
قیمت تقریبی: از 65 یورو

تور غذای شبانه تکسیم

برای یک ماجراجویی طعم فراموش نشدنی در قلب پر جنب و جوش شهر، مناطق تکسیم و بی اوغلو به این تور غذایی استانبول بپیوندید. با این تور غذایی می توانید به مردم محلی بپیوندید تا شهر را در شب تجربه کنید و بهترین غذاهای خیابانی محلی را با غذاهای خاص جنوب شرقی آناتولی و دسرهای سنتی میل کنید. اگر می خواهید وارد شلوغی محلی استانبول شوید، این شانس شماست تا زندگی شبانه واقعی در استانبول را تجربه کنید. این تور یکی از بهترین کارهایی است که در کریسمس در استانبول انجام می شود، زیرا فضای کریسمس در مناطق تکسیم و بی اوغلو تماشایی است.

زمان تقریبی تور: تور غذای شبانه تکسیم در روزهای سه شنبه، پنجشنبه و شنبه ساعت 18:00 حرکت می کند. این تور تقریباً 3 ساعت طول می کشد.
قیمت تقریبی: 75€.

تور غذایی استانبول Kadıköy

با این تور می توانید برخی از بهترین رستوران های کادیکوی را امتحان کنید، این محله تاریخی استانبول را نباید از دست داد و همچنین یکی از کمترین کاوش توسط گردشگران است. همچنین به دلیل اینکه مرکز فعالیت های محلی است که در آن می توانید برخی از غذاهای سنتی ترکیه را با هزینه نسبتاً کمتر امتحان کنید، شناخته شده است.

تور غذایی استانبول Kadıköy
تور غذایی استانبول Kadıköy

در این تور همچنین می توانید از نوشیدنی های محبوب لذت ببرید، غذاهای خیابانی بیشتری را امتحان کنید و غذاهای اصیل آناتولی را بچشید. همچنین، Kadıköy مکانی با تفریحات شبانه زیاد است، به خصوص اگر در تابستان با تور استانبول سفر کنید، پس بهتر است بخشی از شب را در این منطقه بگذرانید.

زمان تقریبی تور: تور غذای خیابانی Kadıköy در روزهای سه شنبه، پنجشنبه و شنبه ساعت 18:00 حرکت می کند. مدت زمان این تورها تقریباً 3 ساعت است.
**قیمت تقریبی: ** از 70 یورو.

 تورهای خصوصی در استانبول: ایده آل برای درک غذاهای ترکی

تورهای خصوصی استانبول راهی عالی برای دریافت بینش نسبتاً عمیق از فرهنگ غذایی شهر است. نه تنها می‌توانید غذا را در مکان‌های مختلف امتحان کنید و متوجه شوید که بهترین مکان‌ها برای غذا خوردن کجاست و هر مکان چه نوع غذایی را ارائه می‌کند، بلکه این فرصت را نیز خواهید داشت که بدانید نقش غذا در آن چیست. فرهنگ ترکی تجربه ای که می توانید به صورت فردی یا گروهی کوچک از آن لذت ببرید.

در تورهای خصوصی استانبول می توانید غذاهای لذیذ ترکی را بچشید و نوشیدنی های معروف ترکی را بنوشید، در زندگی روزمره جالب ساکنان استانبول غرق شوید و در مسیرهای چند صد ساله ای که فرهنگ این شهر را شکل داده است قدم بزنید.

 تورهای خصوصی در استانبول: ایده آل برای درک غذاهای ترکی
تورهای خصوصی در استانبول: ایده آل برای درک غذاهای ترکی

برنامه تقریبی تور: تورهای خصوصی استانبول در تمام طول سال و هر روز ارائه می شود. از آنجایی که تور خصوصی است، انعطاف پذیری برای تصمیم گیری در مورد زمان شروع و مدت تور خواهید داشت. لطفا توجه داشته باشید که تورهای روزانه باید قبل از ساعت 17:00 به پایان برسند و تورهای عصر فقط بعد از ساعت 18:00 شروع می شوند.
**قیمت تقریبی: ** 220 یورو برای 1-2 نفر، 400 یورو برای 3-4 نفر، 100 یورو برای هر نفر برای 5 نفر یا بیشتر.

 تور آشپزی استانبول: میخانه محلی و غذاهای لذیذ خیابانی

این تور شما را با فرهنگ غذایی پیچیده استانبول در یک تور پیاده روی راهنما در مناطقی که بیشتر غذا در آن عرضه می شود آشنا می کند. محله پرا را کاوش خواهید کرد و از برخی از معابر و خیابان های مخفی مانند پاساژ گل، هازوپولو و آسمالی مسیت دیدن خواهید کرد. همچنین می‌توانید در میهن‌های سنتی و بازارهای غذا توقف کنید و طیف وسیعی از غذاها از جمله تنقلات، دسرها و نوشیدنی‌ها را امتحان کنید. همچنین با یک راهنمای آشپزی با فرهنگ غذاهای ترکیه آشنا خواهید شد و ** محله های تاریخی استانبول** را که در آن مردم برای به اشتراک گذاشتن غذا و چت جمع می شدند، کاوش خواهید کرد.

 تور آشپزی استانبول: میخانه محلی و غذاهای لذیذ خیابانی
تور آشپزی استانبول: میخانه محلی و غذاهای لذیذ خیابانی

برنامه تور: این تور از ساعت 9 صبح شروع می شود و تقریباً 4 ساعت طول می کشد.
قیمت: از 80 یورو

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی