برف، جشنواره زمستانی همدان را به تعویق انداخت

در حالیکه معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان از برگزاری سیزدهمین جشنواره زمستانی در همدان از ۲۴ بهمن‌ماه خبر داده بود،برف، جشنواره زمستانی همدان را به تعویق انداخت، شب گذشته فرماندار همدان گفت که این جشنواره از ۲۹ بهمن‌ برگزار می‌شود.

علی خاکسار اول بهمن در گفت‌وگو با ایسنا، خبر برگزاری این رویداد فرهنگی را از ۲۴ بهمن‌ماه تا ۱۷ اسفندماه اعلام کرده بود اما شب گذشته فرماندار گفت که سیزدهمین جشنواره زمستانی همدان ۲۹ بهمن تا ۱۷ اسفند در شهر همدان برگزار می‌شود.

مسلم مخفی در جلسه هماهنگی برگزاری این جشنواره گفته بود این جشنواره جزء ۶۲ رویداد گردشگری است که در تقویم گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ثبت شده است.

سیزدهمین جشنواره زمستانی همدان ۲۹ بهمن تا ۱۷ اسفند در شهر همدان برگزار می‌شود
مسلم مخفی در جلسه هماهنگی برگزاری این جشنواره گفته بود این جشنواره جزء ۶۲ رویداد گردشگری است که در تقویم گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ثبت شده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان درباره علت تاخیر برگزاری جشنواره به خبرنگار ایسنا گفت: بارش برف و وضعیت جوی علت تاخیر در برگزاری این جشنواره  است.

علی خاکسار ادامه داد: این جشنواره دارای تقویم است و برای هر روز برنامه‌ای درنظر گرفته شده که با توجه به بارش سنگین برف روز گذشته‌ در همدان امکان برگزاری آن وجود نداشت.

وی افزود: برنامه جشنواره طی روزهای آینده اعلام می‌شود و یکی از مهمترین آنها نشست توسعه گردشگری محور غرب ایران با حضور پنج استان این منطقه است که مدیران کل میراث فرهنگی و شهرداران استان‌ها در آن حضور خواهند داشت. 

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی