حضور در مهمترین رویداد گردشگری فارس

نماینده مجری نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس گفت: صنوف و تشکل‌های گردشگری استان با اتحاد و همدلی با وجود حواشی متعدد، برای برپایی  هر چه بهتر این نمایشگاه تلاش می‌کنند که این موضوع نقطه عطفی در کارنامه بخش خصوصی گردشگری فارس است.

حمیدرضا صفرپور شنبه 10 دی از حضور و همکاری تمام قد صنوف و تشکل های گردشگری فارس و شیراز در برگزاری این نمایشگاه تخصصی قدردانی کرد و به خبرنگاران گفت: نمایشگاه گردشگری پارس، رویدادی ارزشمند است و باید از این فرصت برای معرفی توانمندی‌ها و پتاسیل‌های گردشگری استان فارس نهایت بهره را برد.

صفرپور، تاکید کرد: در واقع در این نمایشگاه تخصصی، سعی داریم در حد توانمان، توانمندی‌های صنوف گردشگری استان و ایران به درستی معرفی شود و این آمادگی هم وجود دارد که در کنار بخش دولتی همکاری‌های لازم را که در توان بخش خصوصی است، برای ارتقا کیفیت نمایشگاه داشته باشیم.

نمایشگاه گردشگری پارس
نمایشگاه گردشگری پارس

نماینده مجری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته پارس و سیزدهمین نمایشگاه صنایع دستی با بیان اینکه بخش خصوصی گردشگری فارس تمام قد از نمایشگاه تخصصی گردشگری پارس حمایت کرده، افزود: بی شک با چنین حمایت‌هایی در این نمایشگاه شاهد عرضه مطلوب خدمات گردشگری استان خواهیم بود.

صفرپور در ادامه سخنانش بر اولویت اجرای برنامه‌های جانبی مانند همایش‌ها و سمینارهای تخصصی موضوعی در این نمایشگاه تاکید کرد و افزود: بخش خصوصی در حد توان، تلاش خود را برای ارائه محصولات و خدمات گردشگری و صنایع دستی در نمایشگاه به کار خواهد گرفت.

او گفت: با توجه به اینکه این نمایشگاه یکی از رویدادهای بزرگ‌ گردشگری ایران است با همتی که اداره کل میراث‌ فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی فارس و البته بخش خصوصی گردشگری به ویژه رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی استان و رئیس جامعه حرفه ای هتلداران استان در هر چه بهتر برگزار شدن این‌ نمایشگاه داشتند، اتفاقات مهم و ارزشمندی در جریان این رویداد بین‌المللی رقم‌ خواهد خورد.

منبع: ایسنا

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی