تور آمریکای جنوبی

آمریکای جنوبی که بزرگ‌ترین جنگل بارانی، بزرگ‌ترین رودخانه و بلندترین آبشار جهان را در خود جای داده است، قاره‌ای با شکوه طبیعی سرگیجه‌آور است. شما در تور آمریکای جنوبی از قدرت آبشار ایگوازو شگفت زده خواهید شد، در یخچال های طبیعی غول پیکر پاتاگونیا عبور خواهید کرد، از مسیر اینکاها به سمت ماچو پیچو بالا می روید و حیات وحش گالاپاگوس را که در هیچ جای دیگر روی زمین یافت نمی شود، خواهید دید. فراتر از شگفتی های طبیعی، شما همچنین انرژی کاملاً شبیه به هیچ چیز دیگری را کشف خواهید کرد. جریان‌های متنوعی از فرهنگ‌ها در این قاره جریان دارند و وقتی با ترافالگار به آمریکای جنوبی سفر می‌کنید، از شما می‌خواهیم که در برزیل سامبا برقصید، در لیما طوفانی درست کنید و با اعضای یکی از منزوی‌ترین قبایل بومی کلمبیا ملاقات کنید. از کوه های برزیل بالا بروید و در جزایر آتشفشانی اکوادور حرکت کنید. از سالن‌های تانگو در بوئنوس آیرس به کلاس بافندگی سنتی آند در دره مقدس پرو بروید. در هر گوشه از آمریکای جنوبی ماجراجویی هیجان انگیزی وجود دارد. 

در تور آمریکای جنوبی، در تاریخ لایه‌ای شهرهایی که با زندگی مدرن تپش دارند، کاوش کنید، اکوسیستم‌های غنی را کشف کنید، و خرابه‌های تمدن‌های با شکوه قرن‌های گذشته را کشف کنید. به طبیعت گرایان در مسیرهای کوه های آند پرو یا قله های پاتاگونیا بپیوندید. در میان معابد اینکاها در ماچوپیچو در زمان به عقب سفر کنید، با شیرهای دریایی در سفر به جزایر گالاپاگوس غواصی کنید، یا در آبراه‌های جنگلی حوضه رودخانه آمازون گشت و گذار کنید. با کاوش در کنار کارشناسان و راهنمایان آگاه ما، درک عمیق تری از تاریخ، حیات وحش و فرهنگ هایی که با آن ها روبرو می شوید به دست خواهید آورد.

آمریکای جنوبی
آمریکای جنوبی

آمریکای جنوبی قاره ای از مناظر متضاد است که دارای مرتفع ترین، خشک ترین، بزرگ ترین، عمیق ترین، کمیاب ترین و غیره است… دوستداران محیط زیست از پانتانال در برزیل که به خوبی حفاظت شده است لذت خواهند برد، در حالی که خریداران می توانند بین بوتیک های مجلل در شهرهای بزرگ مانند ریودوژانیرو یا بازارهای رنگارنگ روستاهای آند یکی را انتخاب کنند. می‌توانید شهرهای گمشده تمدن‌های باستانی را کاوش کنید، تقریباً در هر جایی که می‌روید به مناظر خیره‌کننده نگاه کنید یا می‌توانید از غذاهای خوشمزه لذت ببرید. از جنگل های بارانی مه آلود گرفته تا مکان های باستانی باستانی، هر دو آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی دارای مقاصد مختلفی هستند که برای همه نوع مسافران جذاب است. به همین دلیل، انتخاب تنها یک مکان در تور آمریکای جنوبی از بین همه گزینه های عالی موجود می تواند دلهره آور به نظر برسد.

پاتاگونیا آرژانتین

پاتاگونیای آرژانتین برای همه مسافران، نه فقط کسانی که تمایل به ماجراجویی دارند، جذاب است. از حیات وحش متنوع (مانند پنگوئن‌های ماژلانی، گربه‌های آند و فوک‌های فیل جنوبی) گرفته تا کوه‌های باشکوه و یخچال‌های طبیعی زیبا، این منطقه طبیعت مادر را در بهترین حالت خود به نمایش می‌گذارد. حتی آماتورترین عکاسان نیز از پالت رنگ های باورنکردنی نمایش داده شده در اینجا می توانند بهترین لحظات را ثبت کنند. مکان‌هایی را که برای اولین بار نمی‌توان از دست داد شامل منطقه دریاچه آرژانتین، کوه فیتز روی و یخچال طبیعی پریتو مورنو است.

پاتاگونیا آرژانتین
پاتاگونیا آرژانتین

ماچو پیچو در تور آمریکای جنوبی

مسافرانی که در جستجوی مناظر ارزشمند و یک ماجراجویی یک بار در زندگی هستند، باید از ماچو پیچو دیدن کنند. این مکان ثبت شده در میراث جهانی یونسکو که در میان جنگل‌های استوایی پرو در ارتفاع تقریباً 8000 فوتی از سطح دریا واقع شده است، تنها با پیاده‌روی در مسیر 27 مایلی اینکا یا سوار شدن با قطار به آگواس کالینتس می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید. هنگامی که در محل حضور داشته باشند، بازدیدکنندگان می توانند با بررسی حدود 200 ساختار مذهبی، تشریفاتی، نجومی و کشاورزی ماچو پیچو، درباره برخی از نظریه های پیرامون وجود ماچوپیچو اطلاعات کسب کنند. برای استراحت در شب، در نزدیکی کوسکو، که در جنوب شرقی سایت تاریخی قرار دارد، اقامت کنید.

جزایر گالاپاگوس

جزایر گالاپاگوس بیشتر به خاطر موجودات رنگارنگشان از لاک پشت های غول پیکر گرفته تا فوک ها و پنگوئن ها شناخته می شوند. این جزایر همچنین به دلیل کمک به چارلز داروین برای توسعه نظریه انتخاب طبیعی خود مشهور هستند. امروزه، حیوانات هنوز هم سلطنت می کنند (از بیش از 120 جزیره، جزیره و صخره ای که مجمع الجزایر گالاپاگوس را تشکیل می دهند، تنها چهار جزیره توسط انسان سکونت دارند). رسیدن به اینجا برای شما هزینه دارد، زیرا جزایر دورافتاده حدود 600 مایلی از ساحل اکوادور فاصله دارند. با این حال، فرصت های فراوان تماشای حیات وحش، سفر طولانی را ارزشمند می کند.

جزایر گالاپاگوس
جزایر گالاپاگوس

پاتاگونیای شیلی

پاتاگونیای شیلی برخی از باورنکردنی ترین مناظر آمریکای جنوبی را ارائه می دهد. مقاصدی که باید در اینجا بازدید کنید عبارتند از Tierra del Fuego و Isla Magdalena مملو از پنگوئن. به‌علاوه، این منطقه مکان‌های مشهوری مانند کیپ هورن – جنوبی‌ترین نقطه آمریکای جنوبی است که به سال‌ها تجربه برای قایق‌رانی ماهرانه در اطراف نیاز دارد – و همچنین پورونیر، یک سکونتگاه کوچک که به‌خاطر خانه‌های ویکتوریایی جذاب و محیط‌های زیبایش شهرت دارد.

کوسکو در تور آمریکای جنوبی

کوسکو، پرو که قبلاً پایتخت امپراتوری اینکاها قبل از تهاجم و اشغال شدن توسط فاتحان اسپانیایی در قرن شانزدهم بود، ترکیبی منحصر به فرد از فرهنگ آند و اسپانیا را به نمایش می گذارد. در Plaza de Armas (میدان بزرگی در منطقه تاریخی مرکز شهر که زمانی مرکز دقیق امپراتوری اینکاها را نشان می‌داد)، بازدیدکنندگان دو کلیسای اسپانیایی را پیدا می‌کنند – Iglesia de La Compañía de Jesús و La Catedral. شهر ثبت شده در میراث جهانی یونسکو همچنین دارای چندین موزه است که مصنوعات تاریخی مختلفی از جمله موزه اینکا و موزه هنر پیشکلومبینو را به نمایش می‌گذارند.

کوسکو در تور آمریکای جنوبی
کوسکو در تور آمریکای جنوبی

کاستاریکا

کاستاریکا یک سرزمین عجایب طبیعی است. این کشور گرمسیری دارای آتشفشان‌هایی برای پیاده‌گردی و جنگل‌های بارانی سرسبز است که می‌توان پیاده یا با زیپ‌لاین از آن عبور کرد. به علاوه، دارای یک فرهنگ آرام و با طراوت است. جویندگان آرامش می توانند خود را در سبک زندگی «پورا ویدا» غوطه ور کنند و در سواحل گواناکاست یا در امتداد تقریباً 80 مایلی ساحل شبه جزیره نیکویا شنا کنند. هیچ بازدیدی بدون قدم زدن در سان خوزه تاریخی و امتحان غذاهای لذیذ سنتی مانند پیکادیلو د chicasquil، یک غذای هش مانند که با اسفناج درختی درست می‌شود، کامل نمی‌شود.

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی