flight

با حدود 20 سال تخصص در تجارت مسافرتی، ما می توانیم پروازهای دور دنیا و بسته های مقصد را به شما ارائه دهیم. تیم ما در شناسایی مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه‌ها برای سفر با پرواز شما ماهر است و اطمینان می‌دهد که از ماجراجویی‌های خود بهترین بهره را خواهید برد. ما بلیط پرواز به هر مقصدی را ارائه می دهیم که هر بودجه ای را از تامین کنندگان خطوط هوایی در سراسر جهان برآورده می کند. این نیز شامل؛ پروازهای پریمیوم اکونومی، بیزینس کلاس، فرست کلاس و بلیط منعطف در سراسر جهان برای رفع هر نیاز شما می شود.

همه چیز به صورت سفارشی برای شما، دوستان و خانواده شما ایجاد شده است تا اطمینان حاصل شود که تجربه ای به یاد ماندنی در طول سفر با آسمان پر ستاره خواهید داشت. تیم سفر ما اینجاست تا از دانش و تجربه جهانی سفر در سراسر جهان، رویاهای سفر شما را به واقعیت تبدیل کند.

تخصص گسترده: از آنجایی که ما بیش از هر کس دیگری این کار را انجام داده‌ایم، دانش و تجربه زیادی در سراسر جهان داریم که در جای دیگری نخواهید یافت.

انتخاب بی پایان: ما تقریباً بی پایان گزینه های پرواز در سراسر جهان را داریم که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. هر بلیط پروازی برای شما قابل دسترسی است؛ از مشخص کردن بسیاری از شهرهای نمادین جهان مانند سنگاپور، سیدنی و لس آنجلس گرفته تا کاوش بیشتر در مقاصد پرطرفدار.

سفر با تک ستاره
سفر با تک ستاره

به طور شگفت انگیزی مقرون به صرفه: محبوب ترین و شگفت آورترین بلیط پرواز در سراسر جهان را از ما تهیه کنید تا برای یک سفر فراموش‌نشدنی مادام‌العمر برنامه‌ریزی کنید، ما می‌توانیم به شما در برنامه‌ریزی کامل سفر به هر جای دنیا کمک کنیم.

در سفر صرفه جویی کنید: ما به شما در برنامه ریزی یک سفر عالی کمک میکنیم. خواه به تعطیلات می روید، یک سفر کاری دارید یا به دنبال راه اندازی یک حساب مسافرتی شرکتی هستید، گروه شرکت های تک ستاره اینجاست تا به شما کمک کند با پروازهای ارزان، هتل های تخفیف دار و تور ها سفر کنید. به دنبال یافتن معاملات عالی برای سفر یا لذت بردن از بزرگترین پس انداز در سفر بعدی خود هستید؟

به راحتی سفر خود را با بهترین پیشنهادات هتل و بلیط پرواز سفارشی کنید

با سفارشی کردن تجربه سفر با گزینه‌های فیلتر جستجوی هتل و پرواز قوی رزرو بلیط پرواز بسیار آسان است. همه گردشگران می خواهند نکات مفیدی را برای کمک به کاهش هزینه های پرواز بدانند، در اینجا برخی از بهترین نکات برای گرفتن بلیط هواپیما را به شما پیشنهاد می کنیم!

انتخاب بلیط پرواز در زمان مناسب

به طور خلاصه، اگر قرار است زمانی که همه در حال پرواز هستند بلیط پرواز رزرو کنید، هزینه بلیط شما بیشتر خواهد بود. سعی کنید در تاریخ های خود انعطاف پذیر باشید. اگر در سفر به پاریس دچار مشکل شده اید، در بهار یا پاییز زمانی که افراد کمتری از آن بازدید می کنند و بلیط هواپیما ارزان تر است، به پاریس بروید. تاریخ های جایگزین را جستجو کنید تا بتوانید در بهترین روز سرمایه گذاری کنید. هرچه برنامه های شما انعطاف پذیر نباشد، احتمال کمتری برای یافتن یک بلیط خوش قیمت وجود دارد. در مورد تاریخ‌ها و زمان‌های خود انعطاف‌پذیر باشید تا مقدار زیادی پول صرفه‌جویی کنید.

انتخاب پرواز در طول هفته کاری می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند زیرا قیمت بلیط پرواز در طول هفته کاری، به خصوص سه شنبه و چهارشنبه ها ارزان تر است. این عمدتا به این دلیل است که این روزها برای سفر کمتر محبوب هستند. اگر مایل به پرواز در ساعات اولیه هستید، ممکن است یک پرواز مقرون به صرفه دریافت کنید. ممکن است هزینه پرواز در ساعت 6 صبح کمتر از زمان های بعدی باشد، زیرا آن نقطه زمانی کمتر محبوب است.

انتخاب بلیط پرواز در زمان مناسب
انتخاب بلیط پرواز در زمان مناسب

قیمت بلیط هواپیما بسته به روز هفته، زمان سال و تعطیلات آینده مانند کریسمس، شب سال نو، شکرگزاری یا چهارم ژوئیه بسیار متفاوت است. آگوست ماه شلوغی برای سفر به اروپا است و همه می خواهند در زمستان به مکانی گرم بروند یا زمانی که بچه ها از مدرسه تعطیل می شوند به سفر بروند.

تور های مسافرتی می تواند به شما بلیط ارزانتر ارائه دهد

اگر پکیج های تور را رزرو کنید، در پروازها و همچنین اقامتگاه تخفیف دریافت خواهید کرد. گاهی اوقات می توانید یک تور کامل را با قیمتی کمتر از یک پرواز معمولی دریافت کنید.

در انتخاب مقاصد خود انعطاف پذیر باشید

اگر نمی توانید در هنگام پرواز انعطاف پذیر باشید، حداقل در مورد جایی که پرواز می کنید انعطاف پذیر باشید. بهترین کار این است که در هر دو گزینه منعطف باشید، اما اگر واقعاً می خواهید بیشترین پول را پس انداز کنید و یک پرواز ارزان برای سفر خود داشته باشید، حداقل باید در یکی از گزینه ها انعطاف پذیر باشید.

در انتخاب مقاصد خود انعطاف پذیر باشید
در انتخاب مقاصد خود انعطاف پذیر باشید

بلیط پرواز خود را زودتر رزرو کنید (اما نه خیلی زود)

هر چه به پرواز نزدیک‌تر می‌شوید، کرایه‌های خطوط هوایی همچنان افزایش می‌یابد، اما زمانی که خطوط هوایی شروع به کاهش یا افزایش کرایه‌ها بر اساس تقاضا می‌کنند، یک نقطه شیرین وجود دارد. تا آخرین ثانیه منتظر نمانید، اما خیلی زودتر هم رزرو نکنید. بهترین زمان برای رزرو پرواز حدود 2 تا 3 ماه قبل از حرکت یا حدود 5 ماه قبل از آن است اگر در فصل اوج پرواز به مقصد می روید.

اگرچه این یک قانون سخت و سریع نیست، بنابراین از آن به عنوان یک راهنما استفاده کنید. خطوط هوایی قیمت‌ها را نزدیک‌تر به زمان پرواز افزایش می‌دهند، زیرا افرادی که در آخرین لحظه رزرو می‌کنند معمولاً مسافران تجاری هستند که نسبت به قیمت حساس نیستند، بنابراین هرچه می‌پردازند پرداخت می‌کنند. پس لحظه آخری بلیط پرواز را رزرو نکنید!

عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی