Adaland Aquaparkپارک آبی آدالند کوش آداسی

شرح

آدالند کوش آداسی، یک پارک آبی است که در سال 1999 افتتاح شد. طبق داده های انجمن جهانی پارک های آبی، این پارک بزرگ ترین پارک آبی در اروپا است. در سال 2005 توسط نیویورک پست از بین 1600 پارک آبی یکی از 10 پارک آبی برتر جهان انتخاب شد و این موضوع به جهانیان اعلام شد. سرسره‌های آبی بسیار، استخر و سرسره‌هایی با موضوع برج‌های کرملین، استخر جکوزی، استخر موج، استخر فعالیت، استخر اقیانوسی، رودخانه تنبل، رودخانه قایق‌سواری با دویدن تا ۱ کیلومتر، برج‌های پرش، ترامپولین، انیمیشن‌های تمام روز و غذای مناسب و خوش طعم در بخش خود، پارک آبی آدالند کوش آداسی در جهان به عنوان یک علامت تجاری به روز و پیشرو شناخته می شود. این پارک آبی، ظرفیت روزانه 5000 نفر را دارد و هر ساله با پروژه های جدید برای حفظ جاذبیت، به روز می شود.
پارک آبی آدالند کوش آداسی، یکی از بهترین مراکز تفریحی، دارای سرسره‌هایی برای هر سن و سرعتی است، از سفرهای خانوادگی ۶ نفره گرفته تا سواری‌های بومرنگ و سقوط آزاد، آنجا را به فضایی عالی برای دوری از روزمرگی تبدیل کرده است. آدالند جذاب‌ترین نقطه کوش آداسی است، دنیای سرگرمی نامحدود، هیجان، لذت و سرسبزی، تنها 80 کیلومتر با ازمیر فاصله دارد و در تور کوش آداسی، منتظر شماست.

پارک آبی آدالند
چه امواج آبی خنک را انتخاب کنید، چه یک آیتم غوطه ور هیجان انگیز، یا سرسره های آب ملایم به حوضچه زیر آب، پارک آبی آدالند کوش آداسی برای لذت شما گزینه ای دارد.

میهمانان ما از بیش از 25 هکتار از تفریحات با بیش از 20 سواری و جاذبه فوق العاده لذت خواهند برد در حالی که جویندگان هیجان می توانند سریع ترین سرسره های آبی را تجربه کنند و وحشیانه ترین سواری های زندگی خود را تجربه کنند.

افراد جویای آدرنالین، سرسره‌های لوپ سریع آدالند را دوست خواهند داشت، که با یک فرود تقریباً عمودی پس از ناپدید شدن زمین از زیر پای شما شروع می‌شود، و سرسره‌های اجکت‌کننده «slide and fly» که سوارکاران را در موقعیت تیک آف بیرون می‌فرستد. والدین همچنین به سواری های ملایم مانند سرسره خانوادگی آمازون 1332 فوتی (402 متری) اهمیت می دهند، در حالی که استخر بچه ها دارای سرسره های کوچک، کشتی دزدان دریایی، دوش قارچی و غیره است. غذا و نوشیدنی در محل، به‌علاوه تخت‌های آفتاب‌گیر و چتر فراوان در پارک آبی آدالند کوش آداسی وجود دارد.

یک روز هیجان انگیز در آدالند کوش آداسی
یک روز هیجان انگیز در آدالند کوش آداسی

چیزهایی که قبل از رفتن باید بدانید

هزینه اضافی برای مدار رفتینگ “آب سفید” وجود دارد.
محدودیت سن و قد برای بسیاری از اسلایدها اعمال می شود.
Adaland Aquapark مناسب ویلچر نیست و والدین باید کالسکه را در خانه بگذارند.

چگونه به پارک آبی آدالند کوش آداسی برسیم

Adaland Aquapark در جنوب کوش آداسی، در حدود 3 مایلی (5 کیلومتری) جنوب بندر کروز و 15 مایلی (24 کیلومتری) رانندگی از سایت باستان شناسی افسوس واقع شده است. برای اکثر مسافران رزرو تور با ترانسفر راحت تر از مسیرهای خودران یا اتصال مسیرهای دلموش (ون) است.

آدالند
سرگرمی مفرط در طول یک روز در یک مکان خنک برای همه سنین در پارک آبی آدالند کوش آداسی!

بهترین زمان برای تفریح در این پارک آبی

این پارک فقط در طول فصل تابستان (تقریبا اواسط می تا اواسط سپتامبر) از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است. صف ها معمولاً در اوایل روز کوتاه‌تر می‌شوند، اما توجه داشته باشید که برخی از سواری‌ها ممکن است در خارج از فصل اوج گردشگری، تعطیل شوند.

از کدام پارک آبی کوش آداسی بازدید کنم؟

کوش آداسی همانطور که شایسته یکی از تفریحگاه های ساحلی مورد علاقه ترکیه است، پارک های آبی فراوانی دارد. پارک آبی تورتوگا با مضمون جزیره‌ای دزدان دریایی، با یک مسیر خنده‌دار روی آب «Wipeout» است. Aqua Atlantis دارای استخرهای شنا و چند سرسره کوچکتر است. پارک آبی آکوا فانتزی، در نزدیکی سلجوک، یکی از بزرگترین پارک های آبی ترکیه است که بیش از 30 سرسره برای انتخاب دارد.

موقعیت جغرافیایی

کشور: ترکیه
آدرس: Çamlimanı Mevki, Kuştur Önü Yolu Cd٫ No:۲۷, ۰۹۴۰۰ Kuşadası/Aydın, Turkey
عضویت در خبرنامه
اخبار و اطلاعیه‌های مهم، تورهای آفری هفتگی